Przyłącz się!

Ubiegający się o przyjęcie w poczet Członków Izby powinien: złożyć deklarację członkowską, wypełnić kwestionariusz firmy, po przyjęciu w poczet członków uiścić wpisowe oraz składkę członkowską. Zgodnie ze Statutem członkowie dzielą się na: zwyczajnych; wspierających; honorowych. Członkiem zwyczajnym może być osoba fizyczna lub prawna prowadząca działalność gospodarczą z zastrzeżeniem art. l ustawy o izbach gospodarczych. Członkiem wspierającym może być osoba prawna lub fizyczna zainteresowana merytoryczną działalnością Izby, która zadeklaruje…

deklaracja przystąpienia do TIG

PAKERSI – Przesyłki kurierskie Izabela Karbowa

PAKERSI – Przesyłki kurierskie Izabela Karbowa

I-SPARK Sp. z.o.o.

I-SPARK Sp. z.o.o.

PolGuard ® Consulting Sp. z o.o.

PolGuard ® Consulting Sp. z o.o.

Salon Fryzjerski TRENDY Kazimiera Kowalczyk

Salon Fryzjerski TRENDY Kazimiera Kowalczyk

Centrum Wschodnie MAL-TUL Andrzej Sobczak

Centrum Wschodnie MAL-TUL Andrzej Sobczak

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. O/Kalisz

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. O/Kalisz

Krystian Krawczyk Usługi Geodezyjne

Krystian Krawczyk Usługi Geodezyjne

KMS-ACTIVE sp. z o.o.

KMS-ACTIVE sp. z o.o.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA NILO Łukasz Choręziak

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA NILO Łukasz Choręziak

DYMON-BUD DEVELOPMENT s.c.

DYMON-BUD DEVELOPMENT s.c.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Brzeziecki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Brzeziecki

Domowy Żłobek na Muchlinie Agnieszka Arent-Marczewska

Domowy Żłobek na Muchlinie Agnieszka Arent-Marczewska

ZHU “TRANS-MARK” Marek Włodarczyk

ZHU “TRANS-MARK” Marek Włodarczyk

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „FLORTECH” Andrzej Styczyński

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „FLORTECH” Andrzej Styczyński

P.P.H.U. – JERZY KUBACKI

P.P.H.U. – JERZY KUBACKI

IzoSerwis Sp. z o.o.

IzoSerwis Sp. z o.o.

F.H.U. „SALI” Przemysław Salamon

F.H.U. „SALI” Przemysław Salamon

PHU TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski

PHU TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski

WZP Lewiatan

WZP Lewiatan

AMW Sawiccy Spółka Jawna

AMW Sawiccy Spółka Jawna

„ŻELAZNY s.c. Zagozda-Zagozda”

„ŻELAZNY s.c. Zagozda-Zagozda”

Biuro Usług Księgowych Aldona Dorota Grzelak

Biuro Usług Księgowych Aldona Dorota Grzelak

Mariusz Seńko – Członek Honorowy TIG

Mariusz Seńko – Członek Honorowy TIG

LEGIS FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ SYLWIA KUCHARSKA

LEGIS FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ SYLWIA KUCHARSKA

PIEKARNIA Mariusz Tomicki

PIEKARNIA Mariusz Tomicki

KOSNAR Wiesław Kosobudzki

KOSNAR Wiesław Kosobudzki

ZUHIP Sp. z o.o.

ZUHIP Sp. z o.o.

„MIŚKO” Krzysztof Miśko i Andrzej Miśko S.C.

„MIŚKO” Krzysztof Miśko i Andrzej Miśko S.C.

Obuwie „Wojtuś” Hubert Jóźwiak

Obuwie „Wojtuś” Hubert Jóźwiak

DAVO Dawid Rosiak

DAVO Dawid Rosiak

Zakład Produkcyjno-Usługowy Tartacznictwo S.C. M.Kuźnik, G. Stasiak

Zakład Produkcyjno-Usługowy Tartacznictwo S.C. M.Kuźnik, G. Stasiak

Mariusz Najmowicz Firma Usługowa „Finezja”

Mariusz Najmowicz Firma Usługowa „Finezja”

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Robert Adamek

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Robert Adamek

BUTISO Joanna Pastuszka

BUTISO Joanna Pastuszka

Danuta Janiak SUN STUDIO

Danuta Janiak SUN STUDIO

Zakład Cukierniczo-Piekarski „MARK” TiM Marek Gabryś

Zakład Cukierniczo-Piekarski „MARK” TiM Marek Gabryś

P.H.U. Zajazd „ZAPIECEK” Adamczyk Maciej

P.H.U. Zajazd „ZAPIECEK” Adamczyk Maciej

Gabinet Lekarski Anastezjologia i Intensywna Terapia Piotr Bytniewski

Gabinet Lekarski Anastezjologia i Intensywna Terapia Piotr Bytniewski

Tartak „TOMEX” – Usługi Tartaczne Tomasz Orszulak

Tartak „TOMEX” – Usługi Tartaczne Tomasz Orszulak

DMB GROUP Damian Brzóska

DMB GROUP Damian Brzóska

AJK Mariusz Klimczak

AJK Mariusz Klimczak

Firma Handlowa „TESSA” Teresa Driessen

Firma Handlowa „TESSA” Teresa Driessen

ENERGO-TRANS-MET Sp. J. W. Ćwiek i wspólnicy

ENERGO-TRANS-MET Sp. J. W. Ćwiek i wspólnicy

PHU BRAM-TUR Grzesznik Dariusz

PHU BRAM-TUR Grzesznik Dariusz

Damian Gronert TWÓJ OPTYK  Salon optyczno-okulistyczny

Damian Gronert TWÓJ OPTYK Salon optyczno-okulistyczny

PHU ALWA Włodzimierz Adamiak

PHU ALWA Włodzimierz Adamiak

PPUH TUR-STAL-BIS Jakub Pieścik

PPUH TUR-STAL-BIS Jakub Pieścik

Studio EUFORIA Józef Kozelan

Studio EUFORIA Józef Kozelan

Gospodarstwo Rolne Roman Marciniak

Gospodarstwo Rolne Roman Marciniak

KENDI – Witold Krysiak

KENDI – Witold Krysiak

AUTO HANDEL „100CAR” Tomasz Stolarski

AUTO HANDEL „100CAR” Tomasz Stolarski

Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ Matczak Krzysztof

Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ Matczak Krzysztof

JUL-JAN s.c. Pawlicki J., Boruciński J.

JUL-JAN s.c. Pawlicki J., Boruciński J.

SAPO Romuald Potyralski

SAPO Romuald Potyralski

PPHU MARKO Marek Krysiak

PPHU MARKO Marek Krysiak

Gmina Władysławów

Gmina Władysławów

AQUA CAR Joanna Kowalska

AQUA CAR Joanna Kowalska

Piekarnia Andrzej Jacek Ciemniewski

Piekarnia Andrzej Jacek Ciemniewski

Salon kosmetyczny „Beata”

Salon kosmetyczny „Beata”

Gmina Tuliszków

Gmina Tuliszków

Gmina Turek

Gmina Turek

Gmina Dobra

Gmina Dobra

Gmina Brudzew

Gmina Brudzew

Gmina Kawęczyn

Gmina Kawęczyn

Żłobek „TUPTUSIE”

Żłobek „TUPTUSIE”

DPN „TEST-OIL” Drzewiecka& Ostrouch s. c.

DPN „TEST-OIL” Drzewiecka& Ostrouch s. c.

Ekoil s.j. Piąstka i wspólnicy

Ekoil s.j. Piąstka i wspólnicy

TUR-TRANS-GAPSA Sp.J.

TUR-TRANS-GAPSA Sp.J.

Handel i Usługi DIESEL Gatka Tomasz

Handel i Usługi DIESEL Gatka Tomasz

Biuro Księgowe Beata Gradzik

Biuro Księgowe Beata Gradzik

KS KOSNAR Sp. z o.o.

KS KOSNAR Sp. z o.o.

AJGroup Sp. z o.o.

AJGroup Sp. z o.o.

„DORTEX” Dorota Budynek

„DORTEX” Dorota Budynek

Pracownia Geodezyjna „GEOTUR” S.C.

Pracownia Geodezyjna „GEOTUR” S.C.

OŚRODEK SZKOLENIOWY I JĘZYKÓW OBCYCH „TUREX-BIS”

OŚRODEK SZKOLENIOWY I JĘZYKÓW OBCYCH „TUREX-BIS”

BUDROS Tomasz Rosiak

BUDROS Tomasz Rosiak

QEDO Konsulting

QEDO Konsulting

Kancelaria Adwokacka Sawicki Marciniak S.C.

Kancelaria Adwokacka Sawicki Marciniak S.C.

PPHU All-Pak Zbigniew Białek

PPHU All-Pak Zbigniew Białek

Handel Artykułami Przemysłowymi i Częściami Samochodowymi Wzorek Jacek

Handel Artykułami Przemysłowymi i Częściami Samochodowymi Wzorek Jacek

NZOZ ARS MEDICAL

NZOZ ARS MEDICAL

Papirus s.c

Papirus s.c

Usługi Remontowo-budowlane Krzysztof Ochocki

Usługi Remontowo-budowlane Krzysztof Ochocki

F.H.U. DAVPOL Dawid Jędrasiak

F.H.U. DAVPOL Dawid Jędrasiak

Z.H.U. Krzysztof Dybkowski

Z.H.U. Krzysztof Dybkowski

PROMET TRANS

PROMET TRANS

Firma Budowlana „JAFRA”

Firma Budowlana „JAFRA”

EMIKA – Hurtownia Artykułów Biurowych i Opakowań

EMIKA – Hurtownia Artykułów Biurowych i Opakowań

PB MARO-BUD s.c.

PB MARO-BUD s.c.

SCHIELE PLAST TECHNIKA ZGRZEWANIA Sp.j.

SCHIELE PLAST TECHNIKA ZGRZEWANIA Sp.j.

Cukiernia „Szefliński” Dorota Mencel

Cukiernia „Szefliński” Dorota Mencel

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krystyna Bukowska

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krystyna Bukowska

EKO-GAB S.C. Zakład Usług Komunalnych

EKO-GAB S.C. Zakład Usług Komunalnych

Biuro Turystyczno-Handlowe ALICJA

Biuro Turystyczno-Handlowe ALICJA

PPHU Zielonym do góry

PPHU Zielonym do góry

PHU FRYGA s.c.

PHU FRYGA s.c.

PPHU SUN DAY

PPHU SUN DAY

Gmina Przykona

Gmina Przykona

SYNAPSA s.c.

SYNAPSA s.c.

Spółdzielczy Zakład Usługowy

Spółdzielczy Zakład Usługowy

ABC Biuro

ABC Biuro

PPHU J&D; Bednarek

PPHU J&D; Bednarek

PPHU UNICORN T&T

PPHU UNICORN T&T

Mleczarnia Turek Sp. z o.o.

Mleczarnia Turek Sp. z o.o.

ANDREWEX Sp. z o.o.

ANDREWEX Sp. z o.o.

KORINEX

KORINEX

EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i synowie Sp. J.

EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i synowie Sp. J.

Adwokat Magdalena Brzeziecka

Adwokat Magdalena Brzeziecka

Gmina Malanów

Gmina Malanów

Kompleksowe Usługi Sprzątające PUC

Kompleksowe Usługi Sprzątające PUC

UNION KNOPF POLSKA     SP. Z O.O.

UNION KNOPF POLSKA SP. Z O.O.

Kancelaria Notarialna V. Sawicka

Kancelaria Notarialna V. Sawicka

Kurzawa Zenon Ośrodek Szkolenia Kierowców – Kursy Zawodowe

Kurzawa Zenon Ośrodek Szkolenia Kierowców – Kursy Zawodowe

Salon Komputerowy DIR Sebastian Choinka

Salon Komputerowy DIR Sebastian Choinka

Spółdzielnia Usług Poligraficznych

Spółdzielnia Usług Poligraficznych

Zakład Instalacyjno-Ślusarski s.c.

Zakład Instalacyjno-Ślusarski s.c.

InfoBase Systemy Informatyczne

InfoBase Systemy Informatyczne

NetART Michał Sidorowicz

NetART Michał Sidorowicz

ZEGARMISTRZOSTWO

ZEGARMISTRZOSTWO

Biuro Usług Geodezyjnych MAR-JAN s.c.

Biuro Usług Geodezyjnych MAR-JAN s.c.

FA SPECTRUM

FA SPECTRUM

FHP FORUM

FHP FORUM

PIEKARSTWO Krzysztof Ogrodowczyk

PIEKARSTWO Krzysztof Ogrodowczyk

Skład i Serwis Ogumienia TIM

Skład i Serwis Ogumienia TIM

PHU JAN-POL

PHU JAN-POL

PGKiM Sp. z o.o.

PGKiM Sp. z o.o.

ARTEX-t

ARTEX-t

PROMET Sp.J

PROMET Sp.J

BZ WBK

BZ WBK

ECHO TURKU

ECHO TURKU

PHU WULIS Krzysztof Lewandowski

PHU WULIS Krzysztof Lewandowski

PSS Społem Turek

PSS Społem Turek

Cech Rzemiosł Różnych

Stoltur

Stoltur

SINTUR Sp. z o.o.

SINTUR Sp. z o.o.

DREWTUR L.T.M. Greber Spółka Jawna

DREWTUR L.T.M. Greber Spółka Jawna

SUN GARDEN Sp. z o.o.

SUN GARDEN Sp. z o.o.

IVA PIT Piotr Itczak

IVA PIT Piotr Itczak

ALEXAS Marcin Wypchło

ALEXAS Marcin Wypchło

PROFIm

PROFIm

ZPiH ZESIUK

ZPiH ZESIUK

AMBRO LOGISTICS Sp. z o.o.

AMBRO LOGISTICS Sp. z o.o.

ul. Kaliska 47
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl

ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
tel: 63 222 38 45