KORINEX

 

KORINEX to czołowy i uznany polski producent pasmanterii z siedzibą w Turku. Wieloletnia obecność firmy na rynku krajowym i zagranicznym oraz bogate doświadczenie pracowników przekładają się na wyjątkową jakość naszych produktów. Jednocześnie cały czas się rozwijamy, dbając o atrakcyjność wyrobów i satysfakcję klientów.

Siłą firmy KORINEX jest bogata i różnorodna oferta produktów, wśród których znajdziemy m.in. koronki, taśmy ozdobne, kołnierze, obrusy, serwetki, wstążki, różyczki oraz aplikacje okolicznościowe (na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Pierwszą Komunię Świętą, chrzty, śluby, dekoracje na znicze, kwiatki i listki). Bogactwo asortymentu wiąże się z jednej strony z urozmaiconym wzornictwem, z drugiej – z szeroką ofertą kolorów i barw tłoczeń. Nasze wyroby wykonujemy z takich materiałów, jak atłas, welur, polar, zamsz czy skóra. Współpracujemy zarówno z hurtowniami i pasmanteriami, jak i z klientami indywidualnymi, realizując zamówienia dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Z firmą KORINEX związana jest także Galeria Staromiejska – położone w sercu Turku (plac Wojska Polskiego 8) jedno z pierwszych centrów handlowych w naszym mieście. Wśród najemców obiektu są m.in. sklepy odzieżowe, apteka, jubiler, biuro podróży oraz restauracja. Atutami Galerii są bez wątpienia prestiżowa lokalizacja, wygodne miejsca parkingowe i nowoczesne wnętrze.

Firmy i osoby zainteresowane współpracą z firmą KORINEX zapraszamy do kontaktu:

Turek, ul. Ogrodowa 6a, tel. 632891250, korinex@korinex.com.pl, www.korinex.pl

Zainteresowanych wynajmem lokali w Galerii Staromiejskiej prosimy o kontakt