Jesteśmy nowoczesnym producentem wysokiej jakości tkanin oraz dzianin, a także gotowych produktów tekstylnych o unikalnych walorach użytkowych. Jako nieliczni w Europie dysponujemy pełnym cyklem produkcyjnym, zlokalizowanym w jednym miejscu, opartym o stale modernizowany, nowoczesny park maszynowy.

Nasza długoletnia tradycja, potencjał oraz elastyczne podejście do Klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie stworzyć produkty spełniające każde oczekiwania. Sprawujemy stałą kontrolę nad procesem produkcyjnym, w celu utrzymania zgodności z wymaganymi parametrami technicznymi oraz standardami jakościowymi, ekologicznymi i higienicznymi.

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich liderów w produkcji tkanin i dzianin, dla różnych branż oraz sektorów przemysłu. Podpisaliśmy kontrakt na dostawę statycznych kamuflaży dla polskich Sił Zbrojnych. Tym samym umacniamy swoją pozycję w segmencie militarnym, jako dostawca zaawansowanych rozwiązań maskujących.

Nasze produkty wysyłamy do ponad 30 krajów z całego świata. Wszystkie nasze wyroby produkowane są zgodnie z wymogami posiadanych przez nas certyfikatów i atestów.

Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Lubawa.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z firmą i ofertą.

Miranda Spółka z o.o.
ul. Jedwabnicza 1
62-700 Turek
Woj. Wielkopolskie, Polska

Sekretariat: +48 63 280 01 11
Fax:
+48 63 280 01 00
e-mail: miranda@miranda.pl
www: www.miranda.pl