„PAPIRUS” S.C.

Firma „PAPIRUS” S.C. powstała w 1990 roku. Od początku nasza działalność związana jest z technologiami stosowanymi w budownictwie, a skoncentrowana przede wszystkim na materiałach od wykończenia wnętrz.

Okres działania naszej firmy to szybki rozwój technologii stosowanych w budownictwie, dzięki któremu nasza firma nabrała wielu cennych doświadczeń.

Produkty oferowane przez naszą firmę dostępne są w 3 sklepach:

PAPIRUS – Turek, Żeromskiego 3. Sklep oferuje m.in.: farby, kleje, tapety, karnisze, okleiny okienne oraz inne materiały wykończeniowe.

PAPIRUS – Turek, Milewskiego 20. Sklep oferuje m.in.: dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny obiektowe, panele podłogowe.

DOMART – Koło, Zielona 5. Sklep oferuje m.in.: dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny obiektowe, panele podłogowe, farby, kleje, tapety, karnisze, okleiny okienne oraz inne materiały wykończeniowe.

Obecnie firma zatrudnia 20 pracowników.

Naszymi dostawcami  materiałów są najlepsze firmy działające na rynku polskim. Biorąc udział w wielu szkoleniach i spotkaniach pogłębialiśmy swoją wiedzę o produktach oferowanych przez te firmy.

Dzięki naszej współpracy gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i wiedzę o ich zastosowaniach.

Wieloletnie doświadczenie to także wiedza z którą dzielimy się z naszymi klientami polecając najlepsze rozwiązania i zastosowane technologie.

Czołowi nasi dostawcy to:

  • ŚNIEŻKA S.A.
  • AGNELLA
  • POLIFARB CIESZYN-WROCŁAW
  • BENJAMIN MOORE

Mając na uwadze zadowolenie klienta staramy się spełnić wszystkie jego oczekiwania,  dlatego nasza oferta jest systematycznie powiększana nie tylko o nowe produkty ale także o usługi związane z prowadzoną przez nas działalnością.

Nadążając za szybkim rozwojem w zakresie materiałów stosowanych w budownictwie i technologii wykończenia wnętrz wprowadzamy do swojej oferty najnowsze technologie, których zastosowanie podnosi standard i jakość oferowanych przez nas materiałów i usług.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów jesteśmy nie tylko dostawcami materiałów, ale także stworzyliśmy zespół pracowników, którzy zajmują się instalacją i montażem zakupionych materiałów, a dzięki szkoleniom pracowników gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość oferowanych produktów, ale także wysoki poziom świadczonych usług związanych z instalacją i montażem.

www.papirus.turek.net.pl

PAPIRUS – SKŁAD BUDOWLANY:
62-700 Turek, ul.Górnicza 1
tel. 669-056-064
Godziny otwarcia: pon-pt 7.00 – 17.00

PAPIRUS – DYWANY I WYKŁADZINY:
Turek, ul. Milewskiego 20
tel. 605-889-130
Godziny otwarcia:pon-pt 9.00 – 18.00