PPHU J&D; Bednarek

 

Spółka J&D Bednarek powstała w roku 1991 jako spółka cywilna założona przez Jerzego Bednarka i jego syna Dariusza. Początkowo było to przedsiębiorstwo zajmujące się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, pojazdami o ładowności do 24 ton. Działalność ta rozwijała się dynamicznie, co pozwoliło z czasem dokonać nowych inwestycji. W roku 2000 spółka zakupiła, w drodze przetargu, nieruchomość położoną w Turku, przy drodze krajowej nr 72, po byłym rejonie dróg publicznych. Od tego momentu spółka inwestowała wciąż w nabytą nieruchomość, w skutek czego powstały następujące obiekty:

  • Stacja paliw „B&B”
  • Hotel i restauracja „SŁAWA”
  • Zakład produkcji wyrobów z kamienia naturalnego
  • Serwis samochodów ciężarowych oraz osobowych

Spółka znacznie się rozrosła w tym czasie i zaczęła wykonywać dodatkowe działalności na powstałych obiektach. W roku 2001 przedsiębiorstwo zostało przekształcone ze spółki cywilnej w spółkę jawną i w niezmienionej formie prawnej istnieje do dnia dzisiejszego. W roku 2004 spółka nabyła nieruchomość położoną na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, którą w całości wynajmuje. W roku 2007 przedsiębiorstwo dokonało dwóch znacznych inwestycji. Pierwszą z nich był zakup gruntu inwestycyjnego położonego przy autostradzie A2. W tym samym roku przedsiębiorstwo zdecydowało się na kolejną nieruchomość na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, która również jest wynajmowana.

W chwili obecnej jest to prężnie rozwinięta firma wielobranżowa, która dzięki długoletniemu doświadczeniu świadczy dla Państwa wszelkiego rodzaju usługi transportowe i serwisowe, wykonuje produkty z granitu i marmuru jak również dostarcza najwyższej jakości paliwo.

Dane teleadresowe:
ul. Komunalna 2
62-700 Turek
tel. 63 280-37-14
e-mail: biuro@bednarek.turek.pl