ARTEX-t

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Artex-t” funkcjonuje na rynku krajowym od 1989 r. W obszarze naszej działalności znajduje się produkcja odzieży męskiej typu: garnitury, spodnie, marynarki, kurtki, kamizelki oraz odzieży damskiej typu: bluzki, spodnie, suknie, spódnice, żakiety, garsonki, płaszcze.

 

W roku 1999 oddany został do użytku nowo pobudowany zakład o powierzchni 250 m2 co pozwoliło na zwiększenie zatrudnienia oraz podaży naszych wyrobów. W roku 1999 podpisaliśmy umowy o współprace z sieciami handlowymi, w wyniku których nasza odzież dostępna była w 55 punktach sprzedaży na terenie całego kraju. W chwili obecnej zawęziliśmy obszar współpracy do świadczenia usług krawieckich na rzecz kadry kierowniczej marketów, oraz poszerzyliśmy krąg odbiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

W roku 2000 uruchomiliśmy sprzedaż detaliczną w firmowych salonach „Artex-t”. W 2005 roku do użytku został oddany obiekt handlowy o łącznej powierzchni 1200 m2.

W celu zapewnienia kompleksowego zaspokojenia potrzeb ubraniowych naszych klientów, ofertę naszej firmy uzupełniliśmy towarami współpracujących z nami firmami takich jak Kastor, Fenix, Warmia, Bosz, Vernet, Soraya, Carlen Line, VIPO, Nord, Facco group oraz wiele innych. W ofercie handlowej znajdują się zatem wszelkie dodatki, stanowiące uzupełnienie naszej oferty – koszule, krawaty, rajstopy, skarpety, paski, obuwie, swetry, muchy, muszniki oraz bielizna.

Dane teleadresowe:
Ul. Uniejowska 8,
62-700 Turek
Telefon: 63 289 31 38
e-mail: biuro@artex-t.pl

Wirtualne biuro

 


ul. Stefana Żeromskiego 37
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl