EKO-GAB S.C. Zakład Usług Komunalnych

 

Zakład Usług Komunalnych „Eko-Gab” s.c. jako spółka działa od 1999 roku. Jej właścicielami są Daniel Piąstka i Gabriel Kropidłowski. W miarę upływu czasu firma znacznie rozszerzyła zakres swoich usług.

Obecnie obsługujemy około 80% firm na terenie powiatu Tureckiego, dla których mamy opracowany system kompleksowej obsługi komunalnej. Firmy te zaopatrujemy w pojemniki zarówno na odpady stałe jak i na surowce wtórne (makulatura, folia, tworzywa sztuczne, szkło itp.). Surowce te po sprasowaniu w naszej firmie trafiają do recyklingu.

Bierzemy czynny udział w życiu kulturalnym naszego regionu. Włączamy się w organizację imprez masowych takich jak dożynki czy Dni Sprzątania Świata. Braliśmy udział w organizacji Motorowodnych Mistrzostw Europy zorganizowanych na Zbiorniku Jeziorsko w 2001 roku. Jesteśmy sponsorem młodzieżowej drużyny pożarniczej gminy Kawęczyn, która już trzykrotnie została mistrzem Polski w zawodach CTIF.

Za innowacyjność i wysoką jakość świadczonych usług, w 2003 roku zdobyliśmy tytuł „Firmy Roku” w kategorii „Mała firma” w konkursie organizowanym przez Turecką Izbę Gospodarczą.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów stworzyliśmy kompleksową ofertę, uwzględniającą potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

Obecnie przedmiotem naszych działań jest kompleksowa obsługa komunalna obejmująca między innymi:

  • wywóz nieczystości stałych,
  • wywóz nieczystości płynnych,
  • selektywna zbiórka odpadów,
  • zamiatanie ulic,
  • koszenie traw i pielęgnacja terenów zielonych.

Obsługujemy dwanaście gmin na terenie powiatów Tureckiego, Kaliskiego, Łęczyckiego i Poddębickiego.

Aby sprostać wymaganiom Klientów, oferujemy bardzo szeroki asortyment pojemników na odpady o następujących pojemnościach: 110l, 120l, 240l, 660l, 1100l, 5000l, 7000l, 10000l, 18000l.

Dodatkowo na terenie firmy uruchomiliśmy punkt zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego gdzie istnieje możliwość bezpłatnego pozbywania się ww. odpadów. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1500.

W ofercie są także kompleksowe gniazda do obsługi selektywnej przeznaczone dla mieszkańców miast i gmin, a także pojemniki o pojemności 6000l i 9000l, przeznaczone do zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt: www.ekogab.pl

Dane teleadresowe:
Kowale Pańskie Kolonia 11a
62-704 Kawęczyn
tel. 63 288 72 69
e-mail: biuro@ekogab.pl