Peter Piotr Itczak

Firma Peter Piotr Itczak działa od 2008 roku i swoją działalnością wspieramy wszystkich zainteresowanych w dziedzinie medycyny i nie tylko. Kierujemy się zasadą tworzenia zgranego i wykwalifikowanego personelu opierając się na wieloletnim doświadczeniu i pełnym zaangażowaniu w zadania i projekty.

Jesteśmy zaufanym partnerem kilku stacji pogotowia ratunkowego, szpitali, gabinetów lekarskich, przychodni i innych placówek medycznych oraz gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych. Dostarczamy niezawodne usługi, produkty i rozwiązania niezbędne w prowadzonej działalności, przeprowadzaniu badań diagnostycznych, zabiegów, jak również w utrzymaniu higienicznej czystości i sterylnych warunków w ośrodkach ochrony zdrowia. Współpracujemy z uznanymi markami w branży medycznej, dając naszym Klientom wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakośści.

Iva PiT w ramach prowadzonej działalności organizuje i przeprowadza szkolenia i kursy z udzielania pierwszej pomocy podnoszące poczucie bezpieczeństwa pracy i życia codziennego.

Polecamy wysokiej klasy materiały opatrunkowe, igły do mezoterapii i iniekcji, strzykawki, środki do sterylizacji i gospodarowania odpadami medycznymi, elektrody, żele i akcesoria do ultrasonografii, podkłady jednorazowe, odzież medyczną jednorazową, rękawice lateksowe i nitrylowe, artykuły stomatologiczne, przybory ginekologiczne i materiały do zastosowań ortopedycznych. W ofercie także profesjonalna chemia i dezynfekcja nie tylko dla podmiotów leczniczych ale również dla przedsiębiorstw związanych z produkcją spożywczą czy około spożywczą gdzie ważna jest sterylność, czystość i bezpieczeństwo mikrobiologiczne.

Zachęcamy do poznania oferty naszego sklepu internetowego EVERMED.PL

Wirtualne biuro

 


ul. Stefana Żeromskiego 37
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl