Ośrodek Szkolenia Kierowców Zenon Kurzawa

Właścicielem i założycielem Ośrodka Szkolenia Kierowców jest Zenon Kurzawa.

Kilkuletnia historia szkoły nauki jazdy zobowiązuje do utrzymywania wysokiego poziomu oferowanych usług, dlatego Ośrodek Szkolenia Kierowców posiada doświadczoną i doskonale wykwalifikowaną kadrę instruktorów nauki jazdy z aktualnymi uprawnieniami. Do dyspozycji kursantów mamy 10 samochodów osobowych.

Gwarancją doskonałego przygotowania kursantów do uczestnictwa w ruchu ulicznym jest:
jazda w ruchu miejskim, trasami egzaminacyjnymi i na placu manewrowym dla wszystkich kategorii
dwa place manewrowe
możliwość jazdy na placu manewrowym swoim samochodem
sala komputerowa z możliwością korzystania od godz. 7:00 – 20:00
wykłady i badania lekarskie w każdy piątek od godz. 15:00
wykłady z wykorzystaniem środków audiowizualnych
nauka jazdy odbywa się na najnowszych modelach Renault Clio

Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, mają za zadanie w sposób bezstresowy i solidny przekazać swoje wiadomości i umiejętności początkującym kierowcom. Osoba szkolona ma pewne prawo do wyrażania uwag i wątpliwości co do przebiegu toku nauczania, jeżeli uzna, że współpraca z instruktorem jej się nie układa.

Ponadto instruktorzy są zawsze dyspozycyjni, służą pomocą w rozwiązywaniu pytań testowych w trakcie, jak i po ukoczeniu przygotowania teoretycznego, co sprzyja prawidłowemu rozumowaniu zasad ruchu drogowego. Efekty tej bezstresowej i miłej atmosfery panującej w naszym ośrodku oraz odpowiedniego przygotowania kursantów przejawiają się w pozytywnych wynikach osiąganych na egzaminie na prawo jazdy.

Stosowanie nowoczesnych, zindywidualizowanych metod szkolenia, ciągle wzbogacana oferta, troska o komfort naszych klientów, obsługa organizowana w sposób pozwalający na jak najlepsze spełnianie Państwa oczekiwań: wszystko to zapewnia wysoką zdawalność i sprawia że cieszymy się dużym zaufaniem, o czym najlepiej świadczy fakt polecania naszych usług przez dotychczasowych klientów swoim znajomym.

Prawo jazdy kategorii:
A,A1,B,B+E,C,C+E,D,D+E,T

  FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA !
 TERMINY DOGODNE DLA KURSANTÓW !
 KRÓTKIE TERMINY !
 WYSOKA ZDAWALNOŚĆ !
 KONKURENCYJNE CENY !

Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem umożliwiło nam wdrożenie do ciągłej produkcji ekskluzywnych mebli dębowych sprzedawanych pod marką GREBER oraz mebli o nowoczesnej stylistyce sprzedawanych pod marką BONGO.

Świadczymy specjalistyczne usługi obróbki drewna na komputerowych centrach obróbkowych sterowanych numerycznie. Wykorzystujemy m.in. takie technologie jak: szlifowanie, formatowanie i frezowanie CNC, modelowanie 3D i inne.

ul. Kaliska 47
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl

ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
tel: 63 222 38 45