Usługi Remontowo-budowlane Krzysztof Ochocki

 

Firma „Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Ochocki” powstała w 2001 roku. Główna siedziba a zarazem Salon Sprzedaży znajduje się w Turku przy ulicy Zdrojki Prawe 15. W naszym salonie sprzedaży Klient otrzymuje wyczerpujące informacje i może liczyć na fachowe doradztwo.

Jak przystało na firmę XXI wieku mamy świetnie wyszkoloną kadrę i fachowe grupy montażowe, które gwarantują doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Obsłużyliśmy już tysiące odbiorców indywidualnych oraz wiele instytucji. Bogata oferta towarów i usług jest wciąż powiększana o nowe, aby dostosować się do rosnących potrzeb naszych Klientów.

Podstawową działalnością naszej firmy jest montaż stolarki otworowej (okna, drzwi). Zajmujemy się również kompleksowymi remontami i wykończeniami wnętrz. Ponadto w ofercie mamy bramy garażowe, rolety, roletki, moskitiery oraz podłogi.

Jesteśmy firmą z dużym stażem w branży budowlanej. Dobre zaplecze techniczne, oraz wysokie kwalifikacje naszego zespołu, zapewnią Państwu naprawdę wysoki standard wykonanej przez nas usługi. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami co gwarantuje doskonałą jakość naszych produktów i usług. Znamy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy gotowi sprostać nawet tym najbardziej wymagającym.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym takich firm jak: Lanko, Normstahl, Witraż, KMT, Euro Okno, Alfa… Naszym Klientom gwarantujemy profesjonalny montaż, oraz transport gratis. Wszystkie towary i usługi objęte są przez nas serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Dla nas zadowolenie klienta jest równie ważne jak gratyfikacja pieniężna.

Więcej informacji: www.ochocki.turek.pl

Dane teleadresowe: ul. Zdrojki Prawe 15 62-700 Turek tel.63 214-13-03 e-mail: biuro@ochocki.turek.pl