PHU BRAM-TUR Grzesznik Dariusz

 
Firma BRAM-TUR swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, jako rodzinna firma w branży stolarki otworowej. Dzięki szybkiemu rozwojowi znacznie poszerzyliśmy zakres oferty jak i świadczonych usług.
Obecnie swoją działalność prowadzimy na powierzchni 800 m2. Możemy pochwalić się największą w promieniu 50 km ekspozycją drzwi. Ponadto w naszym salonie posiadamy dużą ekspozycję okien, ogrodzeń, bram, podłóg, mebli, oświetlenia jak i artykułów wykończenia wnętrz. By wyjść naprzeciw oczekiwaniu klientów, współpracujemy ze specjalistami z branży aranżacji wnętrz.
Od początku naszego istnienia swoją działalność opieramy na solidnej podstawie, którą stanowi zespół wykwalifikowanych montażystów i doradców klienta, co daje gwarancję najwyższej jakości usług. Potwierdzeniem naszej wiarygodności oraz rzetelności jest zadowolenie naszych Klientów.
Dzięki naszemu nieustannemu zaangażowaniu, determinacji oraz wiedzy jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi o najwyżej jakości, w pełni dopasowane do ich oczekiwań.
Oferujemy wykonawstwo inwestycji w następujących obszarach:
– STOLARKA OTWOROWA WEWNĘTRZNA I ZEWNĘTRZNA (okna, drzwi, bramy)
– STOLARKA OTWOROWA DLA PRZEMYSŁU
– OGRODZENIA
– Rolety, moskitiery
– AUTOMATYKA
– ROLETY WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
– PODŁOGI
– OŚWIETLENIE
– MEBLE

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z jej ofertą: http://www.bramtur.pl

Dane teleadresowe: Cisew 1A, 62-700 Turek Tel. 63 278 33 18 e-mail: biuro@bramtur.pl