QEDO Konsulting

QEDO Konsulting powstało w 2010 roku, jako firma świadcząca usługi doradztwa i szkoleń w zakresie zarządzania organizacją w oparciu o sprawdzone metody, spełniające wymagania norm krajowych i międzynarodowych ISO.

QEDO Konsulting swoją ofertę kieruje do wszystkichprzedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność, którzy potrzebują wsparcia w organizowaniu struktury firmy, dobrym przygotowaniu załogi do realizacji powierzanych im zadań oraz w zadbaniu o właściwe bezpieczeństwo pracy. Aspekty te są istotne jeśli chce się uniknąć niepotrzebnych strat wynikających z występującego nierzadko „marnotrawstwa”.

Oferta skierowana jest również do działających przedsiębiorstw, które są zainteresowane poprawą własnej organizacji, wdrożeniem systemu zarządzania zgodnego z wybraną normą ISO lub doskonaleniem posiadanego już systemu.

Oferta obejmuje prowadzenie szkoleń które przeznaczone są dla wyżej wymienionych podmiotów gospodarczych jak i do osób indywidualnych, chcących samodzielnie podnieść swoje kwalifikacje.

Więcej informacji: www.qedo.pl