NetART Michał Sidorowicz

ONLINE24.pl to młody, prężnie rozwijającym się zespół fachowców. Lubimy to co to co robimy – dlatego w swoim fachu jesteśmy najlepsi.

Wyróżnia nas skuteczność, elastyczność oraz profesjonalizm poparty wieloma realizacjami wykonanymi na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście do klienta, dobry kontakt, unikanie sztampowych rozwiązań, terminowość oraz dotrzymywanie warunków umów to główne nasze atuty.

Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianego e-marketingu. Projektujemy interaktywne serwisy www, sklepy internetowe, oraz aplikacje dedykowane. Zajmujemy się także reklamą użytkową – projektujemy logotypy, plakaty, foldery, tworzymy identyfikację wizualną dla firm i instytucji.

Od samego początku pracy nad projektem wprowadzamy opracowaną strategie rozwoju, tak by nowopowstały produkt przyniósł faktyczne efekty w postaci zwiększonej identyfikacji danej marki wraz ze zwiększoną sprzedażą oferowanych produktów i usług.

Jeżeli szukasz firmy – która skutecznie i profesjonalnie zrealizuje Twoje zamierzenia i cele – nie szukaj już dalej,  ONLINE24.pl pokaże Cię z najlepszej strony.

Zapraszamy: www.online24.pl

Wirtualne biuro

 


ul. Stefana Żeromskiego 37
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl