Krystian Krawczyk Usługi Geodezyjne

 

Doświadczenie geodezyjne zdobywamy od kilkudziesięciu lat co pozwoliło nam na założenie własnej działalności. Za cel postawiliśmy sobie ciągły rozwój, innowacyjność oferowanych przez nas usług oraz najwyższy poziom ich jakości w trosce o naszych obecnych i przyszłych Klientów. Nasza firma łączy wiedzę i doświadczenie z nowoczesną technologią.

Wiemy jak trudno niespecjaliście poruszać się w gąszczu przepisów. Wspieramy swoich Klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo za przystępną cenę. Wspólnie zaplanujemy działania pod potrzeby zleceniodawcy, piszemy odpowiednie wnioski i przygotowujemy załączniki. Sprawy pilotujemy od początku do końca, tzn. od pisania wniosków, poprzez złożenie w odpowiednim urzędzie, aż do pomocy w ewentualnych odwołaniach.

Firma geodezyjna Geo-map kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Wieloletnie doświadczenie i posiadane uprawnienia geodezyjne pozwalają nam w profesjonalny sposób podejść do praktycznych zagadnień i problemów z dziedziny geodezji.

 • Gdzie jesteśmy ?
  Legionów Polskich 1/3 ,
  62-700 Turek

 • Kontakt telefoniczny
  Krystian Krawczyk: +48 509 324 733 ,+48 791 355 255
  Jan Krawczyk: +48 601 616 798
 • Kontakt internetowy
  www.geodetaturek.pl
  email: geomap.turek@gmail.com