EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i synowie Sp. J.

 

Firma EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i synowie Sp.J. to producent kabli i przewodów o ugruntowanej pozycji na polskim rynku kablowym, który z powodzeniem zdobywa także kolejne rynki europejskie. W czasie prawie 40 letniej działalności firma z niewielkiego przydomowego zakładu przekształciła się w jedną z największych fabryk w Polsce. Dziś przedsiębiorstwo ma znaczący udział w polskim rynku kablowym, jednoczenie cały czas zachowuje charakter firmy rodzinnej opartej w całości na kontroli właścicielskiej i pozostającej w całości w rękach założycieli.

W ofercie fabryki zaleźć można ponad 1000 produktów w takich grupach asortymentowych jak:

– przewody elektryczne

– przewody słaboprądowe

– wiązki samochodowe

– kable sterownicze

– specjalistyczne kable do sprzętu nagłaśniającego

– przewody koncentryczne i do przesyłu sygnału telewizyjnego,

– przewody giętkie do instalacji maszyn i urządzeń

– energetyczne kable ziemne

– przewody gumowe do odbiornik w ruchomych

– przewody spawalnicze

– przewody do uziemiaczy przenośnych.

Od lat firma stawia na innowację i rozwój bazy technologicznej. W procesie produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze światowe technologie. Parka maszynowy to linie produkcyjne najlepszych światowych producentów takich jak: SAMP, NIEHOFF, SKET, WINDAK, MAILLEFER, ROSENDAHL, NEXTROM, SPIRKA, BONGARD, WARDWELL. Wielokrotnie jaki pierwsi w Polsce wdrażaliśmy innowacyjne rozwiązania dedykowane produkcji kablowej.

Wypracowana przez lata model działania pozwolił na zbudowanie i ciągłe rozwijanie siatki stałych i zadowolonych odbiorców w całej Polsce, pozwalającej na dotarcie ze swoimi wyrobami w każdy zakątek kraju.

Aktualnie fabryka to dwa niezależne zakłady produkcyjne zlokalizowane w 2 częściach miasta oraz nowo powstałe centrum logistyczne, pozwalające jeszcze lepiej konkurować, na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Podstawę działania firmy od lat niezmiennie stanowi rozwój. Ciągłe inwestycje i kolejne wdrożenia pozwalaj na coraz lepsze zaspokajanie potrzeby dotychczasowych klientów, jak i umożliwiają zdobywanie nowych rynków i odbiorców.

Zachęcamy do współpracy.

EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i synowie Sp. J.

ul.Chopina 151, 62-700 Turek

T: +48 63 289 15 00,

www.elektrokabel.pl

ek@elektrokabel.pl