Gmina Brudzew w partnerstwie z Turecką Izbą Gospodarczą z sukcesem realizuje projekt Ja w Internecie, którego operatorem jest Fundacja Legalna Kultura. Udział w programie pozwoli wprowadzić  mieszkańców w świat Internetu, pokaże jak funkcjonują social media, jak załatwiać codzienne sprawy w sieci i kontaktować się za pomocą Internetu. Dla bardziej zaawansowanych cenne będą umiejętności wykorzystywania Internetu we własnym biznesie czy wiedza pozwalająca chronić dzieci przed niepożądanymi treściami. Celem programu jest również zwiększenie dostępu mieszkańców do kultury, edukacji i informacji z legalnych źródeł. Tematy szkoleń są dopasowane do potrzeb mieszkańców, oferujemy sześć obszarów tematycznych: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działanie w sieciach społecznościowych, Rolnik w sieci, Kultura w sieci.
Jesteś zainteresowany udziałem? Skontaktuj się z nami. Program trwa do 15 października, przed nami jeszcze 3 szkolenia, które odbędą się w GOK „Wozownia” w Kolnicy.
Więcej informacji o naborze i projekcie znajduje się również  na stronie internetowej TIG https://tig.turek.pl/project/gmina-brudzew-2/ oraz w mediach społecznościowych na fan pagu TIG w serwisie Facebook oraz Instagram. Formularze rekrutacyjne są dostępne w Urzędzie Gminy Brudzew oraz w formie on-line na stronie internetowej.W razie pytań prosimy o kontakt tel. 63 279 83 33