W dniu dzisiejszym zakończyliśmy realizację warsztatów z zakresu przedsiębiorczości dla młodzieży szkół średnich z powiatu tureckiego, które realizowane były w ramach XIV edycji konkursu „Mam plan na biznesplan”!

Warsztaty, będące jednym z etapów konkursu, mają na celu zachęcenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia i rozwoju własnych pomysłów na biznes. W trakcie warsztatów ponad 40 uczestników nabywało wiedzę z zakresu marketingu, finansów czy księgowości. Uczyli się jak przygotować profesjonalny biznes plan i jak skutecznie przedstawić go przed potencjalnymi inwestorami.

Mamy nadzieję, że warsztaty, które mieliśmy przyjemność prowadzić, zainspirują młodych ludzi do rozwoju swoich umiejętności i pomogą im w realizacji ich marzeń. To wspaniałe, że w powiecie tureckim jest tyle utalentowanej młodzieży, która ma pomysł na własny biznes.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia w pracy nad swoimi projektami i trzymamy kciuki za ich przyszłe sukcesy!

Dla przypomnienia informujemy, iż kolejnym etapem konkursu jest przygotowanie biznesplanu, który należy złożyć w biurze Tureckiej Izby Gospodarczej do dnia 26 maja bieżącego roku do godziny 15.00 w formie  papierowej lub elektronicznej.

Spośród złożonych biznesplanów wybrana zostanie 10 finalistów, którzy będą mieli możliwość prezentacji swoich prac przed Jury konkursu. O terminie finału poinformujemy w odrębnej wiadomości.

Poniżej załączamy ostateczną wersję biznesplanu oraz regulamin konkursu.

1. regulamin konkursu
2. wzór biznesplanu