Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie wraz z Turecką Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w naszej tegorocznej odsłonie Wakacyjnej Gry Miejskiej. Ze względu na panującą nadal sytuację połączono, w tym roku WGM z Grą Miejską “Poznajemy zawodowców”, która co roku odbywała się w terenie.

Organizatorem Wakacyjnej Gry Miejskiej “Poznajemy zawodowców” jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie. Prócz Tureckiej Izby Gospodarczej partnerami wydarzenia zostali:
➡Konińska Izba Gospodarcza
➡Cech Rzemiosł Różnych w Koninie
➡Cech Rzemiosł Różnych w Kole
➡Cech Rzemiosł Różnych w Turku.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja KNTV.

Celem Gry jest popularyzacja kształcenia zawodowego, promocja zawodów rzemieślniczych i zawodów ginących oraz odkrywanie w przestrzeni publicznej miejsc z nimi związanych i innych punktów związanych z dziedzictwem lokalnym.

Gra skierowana jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z obszaru działania Centrum, którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia.

Dla Uczestników przygotowujemy na portalu społecznościowym Facebook zadania i pytania w ciekawych formach oraz atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zachęcamy Uczniów do udziału w Grze. Wystarczy, że klikniesz w link poniżej i poprosisz o dołączenie do Grupy.

www.facebook.com/groups/wgm2020/ 

Link do wydarzenia na Facebooku

https://www.facebook.com/events/2778353895726253/

Szczegóły udziału w Grze w Regulaminie:

http://cwrkdiz-konin.pl/wp-content/uploads/2020/06/Regulamin-WG-2020-3.pdf