Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego które odbędzie się w dniu 23.12.2020 r. o godzinie 11:00 w formie on-line.

Szkolenie obejmie dwie części: w trakcie pierwszej trener postara się odpowiedzieć na pytanie czy uproszczona restrukturyzacja może uratować firmę przed upadłością, w drugiej będziecie mieli Państwo możliwość zadawania pytań trenerowi na czacie.

Prowadzący: Andrzej Głowacki- doradca restrukturyzacyjny, biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu, ekspert w dziedzinie wytyczania strategii przedsiębiorstw, przeprowadzania działań restrukturyzacyjnych oraz naprawczych jak również przeprowadzania procesów prywatyzacyjnych spółek Skarbu Państwa.

W celu zapisania się na szkolenie należy wypełnić załączony formularz  zgłoszeniowy oraz odesłać go na adres m.zasada@tig.turek.pl, w odpowiedzi otrzymają Państwo link do uczestnictwa w szkoleniu.

Prosimy o czytelne wpisanie adresu e-mail na który zostanie przesłany link do szkolenia. Dla członków TIG szkolenie jest bezpłatne, dla pozostałych osób opłata wynosi 100,00 zł. netto.

Formularz zgłoszeniowy