Myślisz o inwestycji w startupy ale nie wiesz jak zacząć? Zapisz się na webinar „Inwestycje w startupy w kobiecym stylu”, gdzie dowiesz się jak zostać Aniołem Biznesu!

Webinar odbędzie się 18 kwietnia o godz. 14:00.

Zapisz się tutaj!

Formularz rejestracyjny

Podczas webinaru poznasz historię Iwony Wierzgały – założycielki i współzałożycielki kilku spółek. Jest absolwentką studiów menedżerskich MBA, certyfikowaną trenerką biznesu oraz Prosci® Certified Change Practitioner. Jej pierwsza firma, ApexNet, istnieje już 23 lata i jest liderem na rynku szkoleń z zamówień publicznych, ale też kadr, płac, funduszy unijnych, inwestycji budowlanych i BHP. Jest przedsiębiorczynią, inwestorką oraz Mentorką Early Warning Europe, Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, a także Fundacji Liderek Biznesu.

Skorzystaj z jej doświadczenia, historii oraz podejścia do życia i dowiedz się jak możesz odnaleźć się w świecie Aniołów Biznesu!

„Inwestycje w startup w kobiecym stylu” – to kolejny webinar z cyklu spotkań, mających na celu wsparcie osób chcących rozpocząć swoją przygodę w inwestowaniu. Cykl organizowany jest w ramach projektu atTRACTION, który daje uczestnikom dostęp do społeczności zrzeszającej Aniołów Biznesu, inwestorów oraz potencjalne startupy. Projekt zapewnia spotkania z doświadczonymi praktykami, szkolenia online oraz dostęp do praktycznych narzędzi przydatnych dla inwestora.

O poprzednim webinarze przeczytasz tutaj.

Więcej informacji o projekcie atTRACTION.

STRONA PROJEKTU ATTRACTION

Homepage | atTRACTION (attraction-project.eu)