Firma Tur Trans Gapsa S. J..zajmuje się logistyką ukierunkowaną na usługi dla klientów importujących i eksportujących swoje towary na Półwysep Iberyjski. Fundamentem działalności jest jakość, wiarygodność i konkurencyjność. Jakość to efekt działań konsekwentnie realizowanych od 25 lat.

W 1993 roku Mirosław i Mirosława kupili pierwszą ciężarówkę. Przyświecał im jeden cel- świadczyć jak najlepsze usługi, przyczyniać się do rozwoju lokalnego i krajowego rynku transportu. Współcześnie dzięki sprawnemu planowaniu transportów przez zespół najlepszych spedytorów średni miesięczny przebieg samochodu szacuje się na poziomie 17 tys. km., a rekord wynosi 22 tys.km. w miesiącu.

Priorytetem przedsiębiorstwa jest zaufanie, a firma od lat pracuje na to, by być wiarygodnym partnerem. Konsekwentnie realizowany plan rozwoju przełożył się na ponad dwukrotny wzrost liczby pojazdów i cztery razy większy zespół od momentu w którym w 2004 roku wykonany został pierwszy transport do Hiszpanii. Siła firmy to także połączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem na biznes, czego przykładem jest wielu młodych i pełnych zapału i chęci do pracy osób.

Od 2004 roku w zarządzanie firmą włączył się syn właścicieli Damian Gapsa. W 2012 roku firma przeniosła się do nowego biura, gdzie mieści się również warsztat dla floty samochodowej oraz pierwszy magazyn.

Dzisiaj firma oddaje do dyspozycji ponad 1000m2 magazynu. Zajmuje się między innymi przeładunkiem towarów czy dystrybucją transformatorów wysokomocowych na ternie całego kraju.
Tur Trans Gapsa to 40 pojazdów, 60 kierowców i 20 profesjonalnych pracowników obsługi.

https://youtu.be/egVgdx_6zNA