Ten trudny i pracowity rok kończyliśmy w miłej i radosnej atmosferze wśród przedstawicieli firm członkowskich, partnerów biznesowych i zaproszonych gości.

Wiele naszych działań i pomysłów udaje nam się realizować dzięki współpracy z naszymi partnerami. Dziś mam niebywałą okazję ku temu by powiedzieć wszystkim państwu „dziękujemy” – mówiła dyrektor biura TIG Monika Kozłowska, w szczególności kierując swoje podziękowania ku państwu Ewie i Andrzejowi Opłatek, Ryszardowi Rychlikowi, Markowi Sawickiemu, Ludwikowi Bogdanowi Greberowi jak i Dariuszowi Bednarkowi, którzy wsparli TIG w realizacji inwestycji budowlanej przy ul. Żeromskiego, która już w grudniu zostanie ukończona. Pozostanie jedynie wyposażenie nowoczesnego centrum. Rok 2019 był również ogromnym wyzwaniem dla pracowników TIG, pełnym wyzwań i realizacji założonych celów. Urząd Marszałkowski docenił autorskie projekty – w całym roku pozytywnie oceniono pięć projektów, które realizowane będą w latach 2020-22.

Głos zabrał również Prezes Profim Sp. z o.o. Piotr Chełmiński, który odniósł się do niedawnych wydarzeń. – Duża tragedia i ogromna mobilizacja – jak to zawsze w Polsce – w trudnych chwilach. Naszych pracowników, współpracowników, dostawców, właścicieli, wszystkich. Co się dzieje? Produkujemy, natomiast nie wszystkie wydziały są w stanie w tej chwili pracować. Najważniejsza rzecz to to, że wszyscy ludzie wyszli obronną ręką. Jest siedem osób, nie wymienię ich z nazwiska, ale te siedem osób wykazało się wyjątkowym heroizmem. Wszyscy pracownicy zachowali się tak, jak powinni w tej trudnej sytuacji. Z reguły lekceważymy zasady BHP, bo co nam się stanie, kiedy jesteśmy w pracy, natomiast od samego początku kontynuujemy dzieło Ryszarda Rychlika, że ta dyscyplina BHP musi być silna i mamy owoc taki, że wszyscy wrócili do domu. Opatrzność nad nami mocno czuwała, ale też dyscyplina, wiara i zaufanie , że to co robimy ma sens. Mamy deklarację właścicieli, którzy podłączyli nas do kroplówki i działamy dalej. To będzie trudny czas, przyszły rok będzie trudny. Czy był to dzień, w którym płonęła nasza przyszłość? Nie. Prosiłbym Państwa o wyrozumiałość na przyszły rok, musimy ratować to, co mamy – mówił prezes Chełmiński.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem relacjonującym tegoroczne Spotkanie Opłatkowe, który został przygotowany przez firmę FXART i znajduje się na fan pagu TIG na portalu FaceBook. 

Państwo Tralewscy – właściciele firmy – kilka miesięcy temu podjęli decyzję o przystąpieniu do TIG. Ich firma zajmuje się produkcją filmów reklamowych, korporacyjnych, eventowych, instruktażowych i nie tylko. Produkcja nagrań dla lokalnego biznesu nie jest im obca, ponieważ w przeszłości tworzyli materiały dla Drewtur L.T.M. Greber Spółka Jawna, VET-LAB Brudzew, ALEXAS czy SAINT-GOBAIN.

Firmę cechuje świeżość, innowacyjność oraz elastyczność. Więcej informacji na stronie www.fxart.pl