Serdecznie zapraszamy na nasze prestiżowe Seminarium Biznesowe „Poznaj Możliwości Inwestycji”.

Dzięki temu wydarzeniu zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ważnej dyskusji na temat możliwości inwestycji, zrównoważonego rozwoju oraz wsparcia dla przedsiębiorców.

Naszym celem jako Organizatora jest dostarczenie Państwu cennych informacji i narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesów w dziedzinie inwestycji biznesowych.

Program Seminarium :

  1. 9.45 – 10.00 – Rejestracja uczestników spotkania
  2. 10.00 – 10.30 – Oferty wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji, w tym zwolnienia z podatków CIT i PIT w związku z nowymi inwestycjami,  przedstawi Piotr Matulka- Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  3. 10.30 – 11.30 – Pozadotacyjne formy wsparcia dla przedsiębiorstw w Wielkopolsce, w tym niskoprocentowe pożyczki jako alternatywne źródła finansowania,  przedstawi Tadeusz Wojtaszak – Dyrektor  Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.
  4. 11.30 – 12.00 Dyskusja
  5. 12.00 – Poczęstunek i rozmowy przy kawie

Data: 8 listopada 2023 roku

Godziny: 10:00 – 12:00

Lokalizacja: Turecka Izba Gospodarcza – Turek, ul. Żeromskiego 37

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców planujących nowe inwestycje oraz wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji biznesowych.

Obiecujemy, że dostarczymy wiele merytorycznej wiedzy oraz interesujących dyskusji, które ułatwią Państwu podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Prosimy o dokonanie rejestracji i zapisanie się na to wyjątkowe wydarzenie, klikając na poniższy link https://forms.gle/2XmzauZvGZLnBUyK7

Dla nas, Państwa sukces to nasza satysfakcja.