Z radością informujemy, że nadchodzi coroczna edycja naszego prestiżowego konkursu „Firma Roku”, w którym doceniamy i nagradzamy wyjątkowe osiągnięcia przedsiębiorcze. To wydarzenie jest okazją do wyróżnienia najlepszych firm, które wykazują się m.in.:  innowacyjnością, inwestycjami i działalnością charytatywną.

Aby zgłosić swoją firmę do konkursu, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego poniżej i przesłanie go na adres m.zasada@tig.turek.pl lub dostarczenie do siedziby biura Tureckiej Izby Gospodarczej (ul. Żeromskiego 37, 62-700 Turek Turek) do dnia 31.12.2023 r.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu dokonywać mogą podmioty gospodarcze, instytucje, organizacje gospodarcze i samorządowe oraz osoby fizyczne, przy czym każdy przedsiębiorca ma również możliwość zgłoszenia własnej działalności.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w pierwszym kwartale 2024 r. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji, inspiracji i możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w konkursie „Firma Roku 2023” i do wspólnego świętowania sukcesów naszej dynamicznej społeczności biznesowej.

Zwycięstwo w konkursie to nie tylko prestiżowa nagroda, ale także szansa na zwiększenie rozpoznawalności Waszej marki. To doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klientów, partnerów biznesowych i mediów.

 

Karta zgłoszeniowa – Firma Roku

Konkurs firma roku- zgoda na uczestnictwo

Regulamin konkursu FR 2023