Szanowni Państwo,

Klaster Logistyczno Transportowy Północ-Południe zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Problem odpadów i ich zagospodarowania”, która odbędzie się online 26 sierpnia 2021 roku. Konferencja organizowana jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zaproszenia wystosowanego przez Klaster:

Świadomość społeczeństwa dotycząca zagrożeń wynikających z generowania, zalegania i gospodarowania odpadami z roku na rok jest coraz większa. Niemniej jednak ważne jest zaproponowanie konkretnych rozwiązań. Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji na ten temat oraz prezentacji prac o charakterze przeglądowym i badawczym. Mile widziane będą zgłoszenia dotyczące problematyki odpadów, środowiskowych i ekonomicznych skutków tego zjawiska, alternatywnych rozwiązań, innowacyjnych materiałów, sposobów identyfikujących zagrożenia. Interesującym zagadnieniem jest także zmieniający się na przestrzeni lat stosunek społeczeństwa do poruszanego problemu.

Do uczestnictwa w Konferencji zapraszamy osoby naukowo i zawodowo zajmujące się problematyką odpadów i ich zagospodarowania, pracujące nad nowymi technologiami opakowań, utylizacji i recyklingu, jak również osoby zainteresowane tematyką Wydarzenia.

Rejestracja uczestnictwa w Konferencji trwa do 19 sierpnia 2021 roku.

Zgłoszenia udziału należy kierować poprzez formularz dostępny na stronie internetowej:

 http://fundacja-tygiel.pl/odpady/