EFL wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, szczególnie z sektora transportowego, uruchomił Filie w Turku i Przykonie. Stwarza to możliwość rejestracji pojazdów w mieście Turek i gminie Przykona. Przedsiębiorcy mają na miejscu mobilnego doradcę finansowego, z którym mogą umówić się na spotkanie w biurze lub siedzibie swojej firmy.
Od 1 lipca 2018r. doradców EFL spotkać możecie w Biurze Tureckiej Izby Gospodarczej pok. nr 3 przy ul. Jedwabniczej 4 w Turku (Turecki Inkubator Przedsiębiorczości).

„Chcemy być blisko klientów, wspierać ich rozwój dostarczając rozwiązań finansowych przynoszących wymierne korzyści finansowe. Nasza oferta obejmuje leasing, pożyczkę, faktoring, ubezpieczenia, wynajem. Mamy również bogatą gamę usług dodatkowych takich jak karty paliwowe, Portal KlientEFL, Centrum Likwidacji Szkód, Centrum Sprzedaży Poleasingowej i wiele innych. Jako jedyny leasingodawca oferujemy unikatowy na polskim rynku Leasing Swobodny. Jest to usługa pozwalająca na samodzielne zarządzanie umową leasingową w celu dopasowania jej do bieżącej płynności finansowej firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorca ma możliwość szybkiej reakcji na sytuację na rynku, na którym funkcjonuje. Klient za pośrednictwem panelu na stronie internetowej – Portalu KlientEFL, lub wersji mobilnej portalu, może zarządzać harmonogramem spłat nie opuszczając siedziby firmy. W ramach usługi Leasingu Swobodnego klient może zmieniać wysokość miesięcznych zobowiązań wynikających z harmonogramu i obniżyć ratę leasingową nawet do 1 zł. ” – mówi Paulina Owczarek Dyrektor Oddziału w Kaliszu, Koninie , Turku i Przykonie.

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 297 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

Osoba do kontaktu:

Artur Klapczyński                                              

Doradca Finansowy                                         

tel. 603-851-230                                               

artur.klapczynski@efl.com.pl                         

 

Paulina Owczarek

Dyrektor Oddziału

tel. 691-480-916

paulina.owczarek@efl.com.pl