Turecka Izba Gospodarcza wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego S. A. w Koninie zapraszają na bezpłatne szkolenie : „Pakiet mobilności- zmiany w przepisach prawa transportowego na terenie Unii Europejskiej”

Szkolenie odbędzie się 14.04.2021r. w godzinach 10:00-13:00

Szkolenie poprowadzi Paweł Miąsik – ekspert branżowy w ośrodku Enterprise Europe Network, z wykształcenia prawnik. Prowadzi szkolenia dla inspektorów transportu drogowego oraz kandydatów na inspektorów z zakresu czasu pracy kierowców, przepisów transportu drogowego, zabezpieczeń ładunków, przewozu towarów niebezpiecznych ADR. Wykładowca w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Szkolenie skierowane jest m.in. do:

  • właścicieli firm transportowych zajmujących się transportem międzynarodowym;
  • osób zarządzających transportem i innych osób zajmujących się organizacją przewozów drogowych;
  • pracowników działów transportu drogowego;
  • osób dokonujących rozliczeń czasu pracy kierowców;
  • zainteresowanych zmianami w transporcie międzynarodowym.

Na szkoleniu zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze zmiany zawarte w Pakiecie Mobilności. Omówione zostaną obowiązki jakie przewoźnicy drogowi muszą spełnić, aby zgodnie z przepisami prawa krajowego i międzynarodowego wykonywać przewozy i nie narazić się na kary.

W celu zgłoszenia się na szkolenie należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go na adres: : agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  do 13.04.2021r.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń- liczba miejsc ograniczona!

Obowiązuje limit do 2 osób z firmy.

PROGRAM

Form_zgłoszeniowy