Polska Zielona Sieć oraz Turecka Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie na temat Funduszu Sprawiedliwej Transformacji i megatrendów w inwestycjach.

Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia 2023 roku w siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej w Turku przy ul. Żeromskiego 37, w godzinach 9:45 – 13.15.

Podczas spotkania Michał Rejewski, koordynator obszaru sprawiedliwej transformacji w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, odpowie na Państwa pytania dotyczące naborów projektów do Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, które zaczną się już w czerwcu. To będzie czas na zadanie pytań przez przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otrzymaniem dofinansowania z FST, a mają jeszcze pytania i wątpliwości co do niektórych kwestii. Pan Michał Rejewski postara się Państwu pomóc w znalezieniu odpowiedzi na Państwa wyzwania w temacie naborów do FST.

Druga część spotkania zostanie poświęcona megatrendom w inwestowaniu i zrównoważonemu finansowaniu, którą poprowadzi Stanisław Stefaniak, kierownik programu badawczego Zrównoważone Finanse Fundacji Instrat, który zajmuje się politykami publicznymi oraz regulacjami dotyczącymi kwestii ESG oraz zaangażowania sektora finansowego i przedsiębiorstw w transformację klimatyczną. Wielkopolska Wschodnia zadeklarowała osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2040 roku, rosną również ceny energii i przedsiębiorcy muszą wiedzieć jak pokierować swoim biznesem w nowej rzeczywistości.

W załączeniu znajduje się agenda spotkania.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowyhttps://forms.gle/JZJgFrxCemQsm6wC9

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszego potwierdzenia.

Serdecznie zapraszamy