Zaproszenie do udziału w rajdzie rowerowym szlakami Gminy Władysławów

Szanowni Państwo,

Turecka Izba Gospodarcza wraz Urzędem Gminy Władysławów i firmą DAVO Dawid Rosiak serdecznie zapraszają do udziału w Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w dniu 27 lipca b.r., realizowanym w ramach projektu „Rowerem przez krainę LGD T.U.R.” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Miejsce oraz godzina startowa dla mieszkańców Gminy Władysławów i okolic – plac przed budynkiem Urzędu Gminy Władysławów (ul. Rynek 43, 62-700 Turek), godzina 09.00

Miejsce oraz godzina startowa dla mieszkańców Turku i pozostałych gmin
z powiatu tureckiego
 – parking znajdujący się przy siedzibie biura Tureckiej Izby Gospodarczej (ul. Kaliska 47, 62-700 Turek), godzina 09.00

Celem organizowanej imprezy będzie poznanie gminy Władysławów, tj. szlaków rowerowych, a także atrakcji turystyczno-krajoznawczych znajdujących się na jej terenie, promowanie zdrowego, aktywnego wypoczynku oraz integracja mieszkańców zamieszkujących obszaru powiatu tureckiego.

Organizatorzy na trasie rajdu zapewniają opiekę medyczną, przewodnika, ubezpieczenie oraz niezapomniane wrażenia!

W programie imprezy przewidziany jest również m.in. przystanek wraz z poczęstunkiem w gospodarstwie agroturystycznym WIGWAM w Russocicach, z którego udamy się do pobliskich bunkrów będących pozostałością po II Wojnie Światowej, a także do odkrywki Adamów, która w przyszłości, za sprawą napływającej wody, ma przemienić się w jezioro, które służyć będzie, jako lokalna atrakcja turystyczna.

Do udziału w imprezie serdecznie wszystkich mieszkańców Gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania T.U.R.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w rajdzie, prosimy o dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu 63 289 18 89, lub drogą mailową na adres biuro@tig.turek.pl.

W celach organizacyjnych (zakup polisy ubezpieczeniowej), prosimy o dokonywanie zgłoszeń najpóźniej do dnia 25 lipca b.r.

Wirtualne biuro

 


ul. Stefana Żeromskiego 37
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl