Programowanie APEX – już wkrótce w Tureckiej Izbie Gospodarczej

Szanowni Państwo!

Już niebawem w Tureckiej Izbie Gospodarczej nowa usługa – programowanie Apex!!!

Obecnie pracownicy biura TIG pozyskują specjalistyczną wiedzę w niniejszej dziedzinie. Wdrożenie nowej usługi planowane jest na 2 kwartał 2017 roku.

Wprowadzenie przez Turecką Izbę Gospodarczą usługi programowania, umożliwi przedsiębiorcom skorzystać ze specjalistycznego wsparcia, wspomagającego rozwój ich firm po preferencyjnych kosztach.

Oprogramowanie APEX umożliwia tworzenie aplikacji internetowych korzystających z baz danych. Podstawową funkcjonalnością jaką można uzyskać w aplikacjach stworzonych za pomocą Apex’a, są wszelakie raporty, zarówno w postaci tabelarycznej, jak i graficznych wykresów różnego typu. Raporty te dają możliwość uzyskania w szybki i przejrzysty sposób informacji zawartych w bazie danych, wraz z funkcjonalnością wyszukiwarek, pozwalających na ograniczenie wyświetlanych rekordów lub znalezienie jednej konkretnej informacji.

Korzystanie z tego oprogramowania może być dużym wsapciem organizacyjnym dla właścicieli i pracowników wielu firm działających w różnych branżach.

Aplikacje tworzone za pomocą niniejszej platformy cechuje przejrzystość i instynktowna nawigacja pozwalająca użytkownikowi na wykorzystanie pełnej funkcjonalności już po kilkunastu minutach. Co najważniejsze – cała interakcja z bazą danych za pomocą przygotowanej aplikacji, nie wymaga od użytkownika znajomości języka SQL!

Usługa doradcza wdrażana jest w ramach projektu ” Profesjonalizacja usług doradczych Tureckiej Izby Gospodarczej na rzecz inkubacji przedsiębiorstw”, Działanie 1.3.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Wirtualne biuro

 


ul. Stefana Żeromskiego 37
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl