Druk  wieloformatowy

Druk wielkoformatowy to nowoczesna technologia która daje możliwość drukowania materiałów poligraficznych na dużych arkuszach papieru, foli oraz banerach. Technologia ta dzieli się na kilka podstawowych podgrup: druk solwentowy, druk UV, druk lateksowy, druk termosublimacyjny. Współczesne urządzenia drukujące zapewniają niezwykle wysoką jakość wydruku.

Pracujemy na profesjonalnym urządzeniu HP Design Jet T2600 MFP, realizującym usługi w najwyższej jakości. Wydruki dostarczane przez ploter charakteryzują się precyzją linii wynoszącą ± 0,1 %. Świadczymy usługi druku wielkoformatowego, takie jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie w formacie A0, A1, A2, A3, A4. Usługi wykonujemy w kolorze i/lub w wersji czarno-białej.  Ze względu na wysoką dokładność urządzenia specjalizujemy się w usługach dla firm budowlanych, architektonicznych oraz deweloperskich, które chętnie korzystają z naszych usług w zakresie wydruku, kopiowania oraz skanowania planów, rysunków technicznych oraz map do celów projektowych, gdyż sprzęt używany przez Prototypownię TIG pozwala na doskonałą reprodukcje detali. Skanujemy bezpośrednio do nośnika pamięci. Posiadamy program CAD, który pozwala na otwieranie plików w różnych formatach.

Turecka Izba Gospodarcza zaprasza do skorzystania z usług druku wieloformatowego, druku 3D oraz skanowania 3D, które świadczone są w oparciu o park najnowocześniejszych maszyn.

Wirtualne biuro

 


ul. Stefana Żeromskiego 37
62-700 Turek
tel: 63 289 18 89
e-mail: biuro@tig.turek.pl