19 maja w siedzibie Urzędu Miejskiego w Turku odbyło się spotkanie Prezesa Marka Sawickiego, Wiceprezesa Damiana Brzóski oraz Dyrektor Moniki Kozłowskiej z Tureckiej Izby Gospodarczej z Burmistrzem Miasta Turku Romualdem Antosikiem.

Podczas rozmów omówiono zagadnienia związane z bieżącą sytuacją gospodarczą regionu oraz możliwości dalszego rozwoju współpracy pomiędzy samorządem a środowiskiem przedsiębiorców. Szczególną uwagę poświęcono inicjatywom sprzyjającym wzmacnianiu lokalnej przedsiębiorczości oraz poprawie warunków inwestycyjnych w mieście i regionie.

W trakcie spotkania Burmistrz złożył również oficjalne gratulacje nowo wybranym Władzom Tureckiej Izby Gospodarczej, wyrażając uznanie dla objęcia funkcji oraz życząc powodzenia w realizacji planów i zamierzeń na rzecz rozwoju gospodarczego.

Strony zadeklarowały wolę kontynuowania dialogu oraz podejmowania wspólnych działań na rzecz rozwoju gospodarczego Turku.