PPHU SUN DAY

 

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie. Działalność firmy opiera się na sprzedaży okien, drzwi z PVC, aluminium i drewna o różnych kształtach i wymiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy także bramy garażowe. Wszystko to z fachową i kompleksową usługą montażową.

Jako jedni z pierwszych na rynku zaczęliśmy oferować okna 5 i 6-komorowe o głębokości zabudowy od 70mm do 82mm. Następnie wprowadziliśmy do sprzedaży okna do domów energooszczędnych i pasywnych. Stosowanie okien o niskich współczynnikach przenikania ciepła wiąże się po pierwsze, z dużymi oszczędnościami w okresach grzewczych, ograniczając straty ciepła i zużycie energii, a po drugie, poprawia komfort użytkowania w okresach letnich, chroniąc przed nadmiernym przenikaniem promieni słonecznych.

Standardowo montujemy okna i drzwi na kotwy lub dyble i piankę poliuretanową. Jednak coraz więcej klientów dzięki naszemu doradztwu decyduje się na montaż warstwowy, który polega na zastosowaniu folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych po to, aby wyeliminować straty ciepła pojawiające się między oknem a murem.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta odbywała się w sposób profesjonalny. Badanie potrzeb i wymagań klientów pozwala nam na przygotowanie oferty, która spełnia ich oczekiwania i daje im możliwość wyboru. Nasze realizacje można spotkać nie tylko na terenie powiatu tureckiego, ale również w województwach: wielkopolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, dolnośląskim.

Więcej informacji o działalności firmy: www.sunday-okna.pl

Dane teleadresowe:
ul. 3 Maja 8
62 – 700 Turek
tel. 63 280 20 24
e-mail: sun.day.turek@wp.pl