PHU TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski

 

Trans-Oll powstał w 1993 roku jako mała firma transportowa. Dzięki właściwemu zarządzaniu oraz wytężonej pracy, szybko zwiększaliśmy Zapisz i dodaj do biblioteki stan ilościowy naszego taboru, zasięg terytorialny przewozów, liczbę i wielkość przewożonych ładunków, a także pozyskaliśmy znaczących kontrahentów krajowych i zagranicznych.

Obecnie Trans-Oll to profesjonalne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w świadczeniu usług transportowych plandekowych, chłodniczych jak również zajmujące się dystrybucją paliw płynnych. Naszą domeną jest solidność, terminowość i niezawodność.

Od 1993 roku, Trans-Oll systematycznie powiększał swój tabor, początkowo zwiększając liczbę aut plandekowych, później chłodniczych, a w 2012 roku został poszerzony o zakup 2 cystern do dystrybucji paliw. Pozwoliło to nam na rozszerzenie działalności o sprzedaż detaliczną i hurtową paliw płynnych. W naszej ofercie znajdują się:

  • benzyny silnikowe,
  • olej napędowy,
  • oraz olej grzewczy Ekoterm Plus,

a o ich najwyższej jakości gwarantują grupy PKN ORLEN i LOTOS. Dzięki bezpośredniej dostawie paliw z naftobazy posiadamy pełną kontrolę nad jego jakością, potwierdzając to świadectwem jakości, określającym spełnianie normy danego produktu. Nasi klienci to stacje paliw, zakłady produkcyjne
i usługowe, firmy transportowe, gospodarstwa rolne oraz odbiorcy indywidualni.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom i biorąc pod uwagę obecną sytuację cenową na rynku paliw, tworzymy elastyczne oferty cenowe, ustalone w oparciu o cennik producenta PKN ORLEN S.A.
i LOTOS. Pozwala to nam na tworzenie konkurencyjnych ofert cenowych, które zmieniają się jedynie w przypadku zmiany stawki przez PKN ORLEN S.A. lub LOTOS.

Jesteśmy Członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych

Oferta zakupu paliw dla członkow TIG dostępna w załączeniu.

Dane teleadresowe:
Felicjanów 11a,
62-710 Władysławów
biuro@trans-oll.pl
Telefon: 63 289 27 74