AJGroup Sp. z o.o.

 

 

Firma AJ Group jest producentem specjalistycznej odzieży wodoodpornej i nieprzemakalnej oraz woderów i spodniobutów. Wytwarzana przez AJ Group odzież sprzedawana jest pod naszą własną marką PROS. Produkty z serii PROS to profesjonalna odzież ochronna, wykonana z najwyższej jakości tkanin, surowców i dodatków, spełniająca specjalistyczne (aktualnie obowiązujące) normy. Przy produkcji używamy tkanin PLAVITEX, co gwarantuje najwyższą jakość i 100% satysfakcji. Poszczególne produkty posiadają certyfikaty uprawniające do oznakowania ich znakiem „CE”.

AJ Group posiada bardzo duże moce produkcyjne i dlatego, oprócz własnej kolekcji, podejmuje się produkcji na zlecenie. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach w Polsce: w Turku i w Koninie. Zlecane prace mogą być wykonane zarówno z tkanin własnych jak i dostarczonych przez klienta. Firma specjalizuje się w tkaninach wodoochronnych powlekanych takich jak PCV, PCV/Poliester, PCV/Bawełna, PU, kauczuk nitrylowy i wiele innych. Odzież z wyżej wymienionych tkanin można szyć lub zgrzewać na zgrzewarkach prądem o wysokiej częstotliwości lub ultradźwiękami.

AJ Group wytwarza swoje wyroby zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy bardzo duże moce produkcyjne i dlatego, oprócz własnej kolekcji, podejmujemy się produkcji na zlecenie. Zlecone zamówienia możemy wykonać zarówno z tkanin własnych jak i dostarczonych przez klienta Specjalizujemy się w tkaninach wodoochronnych i nieprzemakalnych. Odzież z w/w tkanin możemy szyć lub zgrzewać na zgrzewarkach prądem o wysokiej częstotliwości.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej: www.ajgroup.pl lub uzyskać pod adresem e-mail: ag@ajgroup.pl